Sumedas Eesti suves on lihtne unustada (võib-olla mõnikord me lihtsalt tahame selle unustada), et meile siiski väga lähedal on sõda. Päris sõda. Me peame olema õnnelikud, et meie ega meie lapsed ei ole seda kogenud. Me saame aga aidata Ukraina sõduritel võidelda nende maa, rahva ja oma perede eest. Me ei taha sõda siia,  Eestisse, meie peredesse. Ja nii lihtne see selgitus ongi, miks me seda teeme.

Vastavalt Ukraina sõdurite soovidele oleme kokku panemas järgmist saadetist ja me viime selle ära augusti teises pooles. Selles saadetises on Ukraina snaiprite soovid, et me toetaksime neid kahe öövaatlusseadme, lahingriietuse ning jalanõudega. Sõdur peab olema varustatud professionaalsete vahenditega. Nii lihtne see ongi.

Lisaks eeltoodule ostame ja pakendame  sõduritele väikesed „kiire energia“ toidupakid ja ostame hügieenivahendeid. Kogu saadetise eelarve on 6000 EUR. Aitäh kõigile, kes meid on juba toetanud ja me loodame, et teie toetus jätkub. Kindlalt teame me üht, meie jätkame, järgides oma väärtushinnanguid ja eesmärke. Meie töötame ikka edasi Ukraina võidu nimel, kas sõprade ja Eesti inimeste toetusega või ilma. Ka väiksemgi toetus teeb päeva rõõmsamaks nii toetajal, kuid mis veel olulisem, sõduril. Aitäh!