Väga palju on kasutatud avalikkuses lauset „Ukraina võitleb enda ja Eesti vabaduse eest“. Tihti aga ei mõtle me, et selle vabaduse eest võitlevad seal ka vabatahtlikud eesti sõdurid. Võib ju arvata, et ise nad läksid sinna, vabatahte alusel. Just nimelt. Mitte otseselt oma kodumaa eest, vaid teise rahvaga koos.  Nad ei ole avalikkuse ees (seda juhtub ainult traagilistel põhjustel), nad ei saagi olla. Nad on rindel.  Jah, nad on sõdurid, kuid me oleme seisukohal, et ka nende toetamine on oluline. Aitäh kõigile, kes seda teinud on.

Me oleme toetamas kuut eesti sõdurit täpselt sellega, mida neil kõige enam vaja läheb. Me töötame täpselt selliselt nagu eelneval aastal. Lihtsalt nüüd on meil kaks kindlat kontakti, keda me usaldame ja kelle kaudu oma tegevust koordineerime. Üks ukraina ja üks eesti sõdur. Talv saabus ka eesti poistele ning me oleme neid toetamas öövaatlusseadmete ja talvevarustusega.

Kui te tunnete, et te soovite meie tegemisi toetada, siis info on meie kodulehel. Kõik toetajad saavad uudiskirja vahendusel täpse ülevaate, kuhu me toetuse kasutame. Aitäh teile usalduse eest ja loodame leida uusi toetajaid juurde. Rahulikku taevast Ukrainasse ja jõuluootust Eestile.

Слава України!